Житомирська територіальна організація

19

Представники БПП Житомирщини 22 січня долучилися до святкувань Дня соборності України. По всій країні, у кожному місті та селищі, з нагоди свята відбулися різноманітні заходи.

А також партійці та прихильники партії Романівщини приєдналися до флешмобу та утворили  ланцюг єдності в парку Т. Г. Шевченка.

 50974234_1231788033667882_8884475142692929536_n

У Хорошеві в цей день відбулося покладання квітів та святковий концерт, до якого долучився депутат районної ради від «БПП «Солідарність» Андрій Ющенко.

P90122-101217

У Любарі відбулися урочисті заходи в районному будинку культури. Учасники художньої самодіяльності та працівники культури привітали всіх присутніх концертом, захід завершився символічним ланцюгом єдності на центральній площі району. У заході взяли участь голова районної ради Ігор Кучер, голова фракції БПП в селищній раді Василь Янко, керівник районного секретаріату партії Пилип Лісіцький та громадськість Лубарщини.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України