Житомирська територіальна організація

viber image1

У секретаріаті партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Києві 13 грудня відбулася конференція «Реформа децентралізації в дії».

У якості спікера виступав Віце-прем’єр-міністр – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Учасники заходу мали змогу поставити питання та почути відповіді на актуальні питання щодо реформи.

Взяли участь у конференції кандидати на посади голів ОТГ, котрі висуваються місцевими організаціями партії та самовисуванці члени партії, перші номери виборчого списку у міських радах ОТГ, а також особи відповідальні за проведення виборчої компанії в територіальній організації партії. Тож від Житомирської області були присутні Галина Кудлай, Тарас Яригін, Зоя Стаднік, Анатолій Скриваник та Євген Блощинський.

«Звичайно, для наших кандидатів такий захід є корисним. Адже це ті знання, які вони практично будуть впроваджувати під час своєї роботи. Децентралізація має велику мету і вже показує чудові результати по всій Україні, і Житомирщина у цьому рейтингу не пасе задніх, тому ми із радістю продовжуємо вдосконалювати свої знання», – зазначив керівник секретаріату Житомирської територіальної організації партії Євген Блощинський.

Також присутнім про досвід децентралізації розповів нардеп Сергій Березенко.

«Ми обговорили досвід децентралізації та реальні історії успіху, які стануть головними аргументами у цій кампанії і точно дадуть позитивний результат. Партія “БПП “Солідарність” на кожних виборах голів ОТГ отримує впевнені перемоги. Переконаний, що перемога буде і цього разу», – сказав депутат.

viber image2 viber image

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України