Житомирська територіальна організація

29298

Житомирські волонтери та помічник голови Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Рабіновича, Олександр Таргонський, готуються до чергової поїздки до захисників на схід України.

Допомогу отримують, у першу чергу, добровольці, які не мають державного фінансування, але не оминають і військовослужбовці Збройних сил України та інших підрозділів.

У себе на сторінці у Facebook Олександр Таргонський розмістив пост з проханням допомоги у зборі речей та коштів для військових. Наразі список необхідного такий: талони на дизельне паливо, побутова хімія (для чистки санвузлів, кухні, труб), рукавиці одноразові, оцет, антифриз, хомути та стяжки, фарба в балонах (чорна, зелена, жовта), скло Т-4 лобове, гальмівна рідина, форма зимова, електроізоляційна стрічка, холодильник, телевізор, пральна машинка, мікрохвильова пічка, крем після гоління, троси буксирувальні від 5-и тонн (3 шт.), домкрат (2 шт.), чаї розсипні, кава, олія, шкарпетки зимові, сало, цигарки, ручка пістолетна на АК, кришка ствольної коробки з планкою Пікатіні під каліматор на 5.45, плащ-палатка, корм сухий для щенят, балончики фарби (чорні, коричневі, жовті, зелені, сірі).

Залишити допомогу можна у Громадській приймальні БПП «Солідарність», яка знаходиться по вул. Івана Сльоти, 32/98. Або ж для перерахування фінансової допомоги звертайтеся за вказаним номером: 096-990-39-93 – Олександр.

45221897_1944632382283571_5554124099413868544_n

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України