Житомирська територіальна організація

нди

У Житомирі впродовж двох днів, 19 та 20 жовтня, відбувся другий цикл поглиблених дводенних тренінгів від Національного Демократичного Інституту для потенційних кандидаток на вибори. Взяли участь представниці Андрушівської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Пашинська, Олеся Савчук та Зоя Рудюк.

На захід було запрошено жінок, які вже пройшли навчання НДІ в рамках першого циклу. Для учасниць представили нову поглиблену програму. Ними було розглянуто ряд важливих та основоположних тем, а саме – контактування з виборцями, спілкування зі ЗМІ, створення ресурсів, розробка політичної програми та інше.

«Не вперше беру участь у подібному заході, це завжди цікаво та розвиваюче. На тренінг я підготувала домашнє завдання, яке направлене на роботу над конкретними проблемами свого міста чи району. Тож ми з тренерами працюємо над актуальними питаннями і це, безумовно, гарний досвід», – зазначила керівник секретаріату Андрушівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Пашинська.

Навчальні тренінги проводяться в рамках програми «Просування політичної участі жінок в Україні» за фінансування Програми ефективного державного управління Великої Британії, яка реалізується в Україні з 2017 по 2020 рік.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України