Житомирська територіальна організація

IMG_2176-768x576

У Будинку культури Хорошівської ОТГ 18 жовтня відбувся традиційний щорічний фестиваль дитячої творчості та польської культури «Бо світ – це ми!». Цього року фестиваль присвячений 100-річчю незалежності Польщі. Це національне свято, яке відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії в 1918 році.

Почесними гостями на фестивалі були Генеральний Консул Республіки Польща та голова Житомирської обласної Спілки поляків України. А також голова Хорошівської райдержадміністрації та депутат районної ради фракції «БПП «Солідарність» Галина Ширченко, голова районної ради та депутат райради фракції «БПП «Солідарність» Андрій Ющенко, селищний голова ОТГ та член партії Володимир Столярчук.

«Ми раді вітати на нашій гостинній Хорошівській землі учасників та гостей ХV дитячого фестивалю польської культури “Бо світ – це ми!”, який відбувається завдячуючи ініціаторам, професіоналам своєї справи та польській діаспорі, які поєднують тепло і вдячність до української землі, на якій вони живуть, з любов’ю до прабатьківщини», – зазначила Галина Ширченко.

IMG_2207-768x576 IMG_2190-768x576 IMG_2163-768x576 IMG_2150-768x576

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України