Житомирська територіальна організація

43610576_718540731853852_599910105508478976_n

З ініціативи членів Бердичівської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та за підтримки народного депутата України Олександра Ревеги вперше у Бердичеві відбудеться виступ мегадрайвового гурту «Гонта» – авторів та виконавців хітів «Шопінг», «Сиділа без діла», «Ляля».

Концерт відбуватиметься у суботу, 13 жовтня, на Центральній площі міста з нагоди Дня захисника України. Початок – о 17.00.

«Повірте, “Гонту” дійсно треба почути і побачити вживу. Це – молодий, але надзвичайно талановитий колектив, який з кожним днем набирає все більшої популярності. Драйв їхньої музики, який хлопці і самі переживають на сцені, сила слів у піснях змушують вкотре відчувати гордість за те, що ти є українцем і переконуватися у тому, що “українське” – звучить гордо і сильно», – зазначив голова міської організації «БПП «Солідарність» Віталій Березовенко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України