Житомирська територіальна організація

IMG_1721

«Солідарна молодь Житомира» 15 вересня провела акцію за Будинком правосуддя, показавши молоді, як важливо підтримувати чистоту нашого міста.

За Будинком правосуддя, поблизу так званої «барної стійки», молоді люди провели інформаційну акцію. Вони поспілкувалися з житомирянами та розмістили наклейки, на яких закликали прибирати за собою сміття і вести себе пристойно.

«Для всіх житомирян відома “барна стійка”, де збираються для розваг молоді люди. Це абсолютно нормально, коли є улюблені місця для відпочинку, але ми, така ж молодь, за те, щоб не залишати після себе сміття, вести себе пристойно та цінувати те, що ми маємо. А маємо ми чудове квітуче місто», – зазначила голова «Солідарної молоді Житомира» Катерина Газарова.

IMG_1717 IMG_1744 IMG_1749 IMG_1751 IMG_1756 IMG_1762

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України