Житомирська територіальна організація

viber image

У Коростишеві вже 14 вересня почали святкувати День міста. І з цієї нагоди було проведено змагання з дзюдо, які відбулися не без участі представників Коростишівської організації партії «БПП «Солідарність».

Керівник секретаріату Гаяне Ломакіна разом з міським головою та партійцем Іваном Коханом нагородили спортсменів медалями і кубками, а також передали подарунки від голови Житомирської територіальної організації партїї «БПП «Солідарність» Олександра Рабіновича.

«Ми вже не вперше долучаємося до таких змагань, за рік, що я не бачила дітей, вони дуже виросли у своїх досягненнях. Надзвичайно приємно дарувати їм радість і робити подарунки», – зазначила Гаяне Ломакіна.

viber image

viber image

viber image

viber image

viber image

viber image

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України