Житомирська територіальна організація

viber image1

На Житомирщині у більшості школах 3 вересня пролунав перший дзвоник, вітання і подарунки передали депутати від «Солідарності».

Депутат Лугинської ОТГ, голова депутатської фракції «Солідарність» Станіслав Івчук привітав дітей і педагогів зі святом та подарував м’ячі Лугинській ЗОШ №2, передав вітання від народного депутата Володимира Арешонкова і вручив подарунки першачкам в Лугинській гімназії. Також партійці вітали школярів у селі Степанівка, Радогоща, Липники та Літки.

перше вересня

IMG_20180903_095419[1]

перше вересня івч

У Олевській об’єднаній територіальній громаді сюрпризом для першачків всіх шкіл від народного депутата Володимира Арешонкова стали традиційні набори – папки, що містять необхідне канцелярське приладдя і методичні матеріали.

viber image3

viber image2

Для першокласників загальноосвітніх навчальних закладах Білокоровицької об’єднаної територіальної приємним подарунком стали комплекти сучасних меблів для класних кімнат та традиційні набори, які були закуплені за сприяння Володимира Арешонкова.

«Маю надію, що це яскраве осіннє свято неодмінно стане символом подальших успіхів, нових відкриттів і звершень наших школярів», – зазначив народний депутат.

40586913_2063644227281148_7406034248496316416_n

viber image

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України