Житомирська територіальна організація

IMG_20180615_155056_672

Прапор – це наша гордість. Бійці його беруть з собою як оберіг, і з гордістю підіймають над собою. Це не лише символ державності, це душа кожного українця. Тому Лугинська організація партії «БПП «Солідарність» дізнавшись, що районна спілка АТО має потребу в прапорах, вирішила виправити ситуацію.

Символічно стало те, що подарунок у вигляді синьо-жовтого та червоно-чорного стягів партійці зробили саме на День Державного прапора.

«Доречно до Дня прапора привітати наших атовців з державним святом і дуже приємно бути корисними», – зазначила голова організації партії «БПП «Солідарність» Лугинського району Наталія Кирийчук.

IMG-a82d60fecb562bb3bb2dae6b7986b9a4-V IMG-699422ed7709998a0f741684019da3cd-V

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України