Житомирська територіальна організація

П1

Депутат Житомирської обласної ради від «БПП «Солідарність» Олександр Павлушенко провів зустріч у Нововелідницькій сільській раді. Разом з депутатом районної ради від «Солідарності» Михайлом Купневичем та головою сільської ради Петром Романухою відвідали дитячі майданчики в с. Нові Велідники та в с. Красилівка Овруцького району, на які депутатом було виділено у 2017 році 80 тис. грн.

У цьому році 40 тис. грн уже виділено для будівництва дитячого майданчику в с. Старі Велідники, а також 30 тис. грн – на будинок культури для придбання музичної апаратури та 20 тис. грн – на придбання методичної літератури для Нововелідницької, Красилівської, Прибитківської шкіл.

«Діти – квіти життя. І тому не дивно те, що всі хочуть дати малюкам все найкраще. Дитячий майданчик – це завжди кращий спосіб створити для дітей сприятливі умови для фізичного розвитку, а також для веселого проведення часу», – зазначив депутат.

П5 П4 П3 П2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України