Житомирська територіальна організація

viber image

Мешканці Вільської ОТГ уже не вперше приїздять в Житомир на сеанси фільмів та мультфільмів в кінотеатр «Україна». Ось і 6 липня вони прийняли запрошення голови Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Рабіновича.

Діти разом із супроводжуючими приїхали з Черняхівського району і переглянули пізнавальний мультфільм.

«Нам подобаються такі поїздки – і діти, і дорослі задоволені. Ми вже не вперше приїжджаємо. Частіше всього ми продумуємо собі міні-екскурсійну програму по місту і на завершення йдемо в кінотеатр», – розповіла супроводжуюча Любов.

viber image viber image viber image

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України