Житомирська територіальна організація

o_1cgmrm2qi26q1gqovgr4ta10cra

За п’ять днів до старту фестивалю Lesia Grand Fest, 23 червня, організатори презентували перший мурал у Новограді-Волинському. Спонсорами є депутат Житомирської обласної ради від «Солідарності» Віктор Мельник і фабрика LESYA. А придумав та втілив зображення у життя талановитий художник Дмитро Краб.

Відкриття відбулося навіть не зважаючи на дощ. На присутніх чекали різноманітні конкурси. Кожен переможець отримував подарунки – квитки на фестиваль та сувеніри. А насамкінець організатори розіграли серед присутніх призи за номером буклету, який роздали на початку відкриття. Запалювали публіку гурт «Женя і Катя», а також український співак Аркадій Войтюк.

Варто зазначити, що для реалізації проекту організатори планували залучити автопідйомник, але він виявився недостатньо високим. Завдяки Віктору Мельнику вдалося придбати у Києві спеціальну підвісну платформу.

o_1cgmrnlat1g7j1ok1t5a1jom8th17

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України