Житомирська територіальна організація

IMG_8180

Школярі Коростеня відтепер можуть навчитися особливостям ведення підприємництва, у цьому їм допомагає голова міської організації партії БПП «Солідарність» Павло Яблонський.

Проект «Школа підприємництва в місті Коростень»  став переможцем Конкурсу на фінансування короткострокових ініціатив проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

Школа створена з метою:

  • дати учням базові знання в сфері підприємництва;
  • підготувати до самостійного прийняття рішень та оцінки альтернатив;
  • сприяння розвитку підприємницької ініціативи та зменшенню рівня безробіття серед молоді міста.

Тож для учасників проекту, учнів старших класів шкіл Коростеня, Павлом Яблонським проведено експрес-зустріч та знайомство з діяльністю ТОВ «Оріон Грін». Він розповів учням про особливості організаційної побудови підприємства, внутрішнє і зовнішнє середовище його функціонування. У свою чергу  дітям було цікаво побачити, як зростають декоративні рослини, як створюється ландшафтний дизайн території, де вирощують сіянці, умови догляду та росту рослин.

viber image viber image 2 IMG_8179 IMG_8177

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України