Житомирська територіальна організація

zhzhzhzhЗавдяки активному захисту і підтримці з боку депутатів від партії «Солідарність» чиновники досі не закрили школу у селі Сушки Коростенського району Житомирської області.
Про це у своєму зверненні до Президента України Петра Порошенка заявила директор Сушківської школи Лариса Литвинчук.

«Шановний Петре Олексійовичу! Від імені педагогічного колективу, учнів та батьківської громади нашої школи дякуємо Вам за політику збереження шкіл в Україні. Саме партія «Солідарність» наполягла на виділенні нашій школі шкільного автобуса. На жаль, попри Вашу президентську політику збереження та відродження закладу освіти, деяким чиновникам так і кортіло закрити нашу школу. Сподіваємося, що школу в селі Сушки не закриватимуть ще протягом наступного Вашого президентського терміну. Запрошуємо Вас відвідати нашу школу і стати її янголом-охоронцем», – йдеться у зверненні.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України