Житомирська територіальна організація

усі

Що не кажіть, а кінотеатр – річ унікальна та універсальна. В кіно ходять усі – незалежно від віку, характеру та інтересів.

В Україні, як і в багатьох розвинених країнах, в останні десятиріччя значно зросла частка людей поважного віку. До старшого покоління сьогодні належить кожний п’ятий. Економічні проблеми позначаються на рівні культурної активності літніх людей. Дослідження показують, що пенсіонери в 4 рази рідше відвідують кіно ніж працюючі люди.

Щочетверга в кінотеатрі «Україна» проходить показ фільмів для людей літнього віку. Раз в тиждень бабусі та дідусі з радістю приходять в кінотеатр щоб переглянути улюблену стрічку (фільм для перегляду вони вибирають самі). Сьогодні в кінотеатр прийшло сто тридцять людей поважного віку з різних куточків міста Житомир. Для них похід в кіно це наче свято, багато хто з них казав, що після перегляду фільму вони згадали свою юність і ніби помолодшали на декілька десятків років.

Перегляд фільму відбувся за запрошеннями голови Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Рабіновича.

усі1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України