Житомирська територіальна організація

анш1

    Найкращий засіб від депресії і поганого настрою – похід в кіно з друзями. Що може бути краще за перегляд улюбленої стрічки з найближчими друзями? У кінотеатрі можна відпочити і провести час із задоволенням.

    Продовжують розважатися і наші школярі. В кінотеатрі «Україна» сьогодні просто аншлаг. За весь день кінотеатр відвідали тисяча вісімсот сорок дітлахів. ЗОШ № 22, 25, 14, 36, 5, Радомишельська ЗОШ, Тетерівська, Коднівська, Андріївська ЗОШ Черняхівського району та жителі міста.

    Перегляд мультфільмів відбувся за запрошеннями голови Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Рабіновича.

    Відбулося вісім сеансів, за які школярі мали можливість переглянути стрічки: «Головоломка» і «Зачарований принц». Після перегляду мультика всі отримували повітряні кульки. Із кінотеатру дітлахи виходили з хорошим настроєм і кулькою в руках. анш

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України