Житомирська територіальна організація

андрушовка

Члени фракції БПП «Солідарність» Андрушівської міської ради 3 квітня провели захід «Обери свого лікаря».

Депутатами було організовано роздачу інформаційних листівок, у зв’язку з тим, що 1 квітня 2018 року почалася національна кампанія по укладанню договорів із лікарями. Акція відбулася у центрі міста. Член фракції Лариса Курівська розповіла, у чому полягає мета заходу:

«Перше – це закликати населення подбати про здоров’я. Друге – поінформувати про свободу у своєму виборі, що вони мають право підписувати декларацію, незалежно від місця прописки чи проживання. Третє – довести до відома, що договір не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди». Тобто можна укласти договір з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. І при цьому не потрібно скасовувати попередню угоду – це відбудеться автоматично».

Інформація у листівці викладена покроково для того, щоб вона була максимально доступною та зрозумілою для кожного.

андрушовка3

 андрушовка1

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України