Житомирська територіальна організація

IMG_9381

Для маленьких підопічних Благодійного фонду «Нас об’єднує Житомир» голова Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Рабінович 24 та 25 березня зробив солодкий сюрприз.

Усі дітки, які прийшли на благодійні сеанси до кінотеатру на перегляд мультфільмів отримали у подарунок цукерки. Це малеча з багатодітних та малозабезпечених сімей, позбавлені батьківського піклування одного з батьків, діти учасників бойових дій, інваліди та сироти.

«Дякую за чудовий мультфільм та солодощі. Син отримав масу задоволення. Шкода, на “Пригоди Паддінгтона” не потрапили, але “Фердинант” неперевершений та досить повчальний. Дитина ставила багато запитань», – розповіла Ольга Прокопова.

IMG_9379 IMG_9380 IMG_9382

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України