Житомирська територіальна організація

IMG_9358

Керівники секретаріатів районних організації партій 23 березня взяли участь у черговому тренінгу Національного демократичного інституту «Жінки в політиці».

Цього разу долучилися до заходу Олена Залізко, Марина Лещенко та Олена Климчук. Навчальні тренінги проводяться в рамках програми «Просування політичної участі жінок в Україні» за фінансування Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії, яка реалізується в Україні з 2017 по 2020 рік.

«Такий тренінг – це досвід, розвиток та перспективи. Звичайно, я залишилася задоволена, тому що ми багато дізналися для себе нового. Наш денний курс був наповнений як теоретичними, так і практичними вправами», – зазначила Марина Лещенко.

IMG_9373

unnamed (1)

unnamed

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України