Житомирська територіальна організація

IMG_0818

Увесь світ 21 березня відзначає Міжнародний день дітей з синдромом Дауна, до відзначення долучився і голова Коростенської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Павло Яблонський.

Незважаючи на поширену думку про нездатність таких дітей до навчання, вони цілком можуть освоїти як навички догляду за собою, так і більш складні дії. Але таким діткам та їх родинам потрібна допомога. У Коростені з 2012 року працює Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії», де малеча отримує корекційні послуги з урахуванням індивідуальних психофізичних властивостей кожної дитини.

У цей день до центру завітав і Павло Яблонський, надавши їм фінансову допомогу та взявши участь у святковій програмі. Керівник закладу Євгенія Новицька щиро подякувала за допомогу.

29497512_1918542608217809_1723736913241702400_n

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України