Житомирська територіальна організація

hqdefault

За ініціативи голови фракції «Солідарність» у Коростишівській міській раді Едуарда Підкевича та команди районної організації партії було виділено 130 тис. грн на встановлення діагнозу у маленької Рози Рзаєвої. Щодо виділення матеріальної допомоги він звернувся до міського голови 20 березня на сесії міськради.

Дівчинці не змогли встановити діагноз в Україні і в Туреччині, тому всі сподівання зараз лише на медицину Німеччини. Туди вони полетять тільки-но маючи на руках суму необхідну для діагностування, а саме – близько 5 тис. дол. Роза у свої п’ять років не ходить і не розмовляє. Немає жодних ознак, що спричинило такі проблеми у розвитку. У Туреччині припустили, що це генетичне захворювання, яке можна діагностувати лише після ряду проведених у Німеччині аналізів.

На сесії було підтримано ініціативу та виділено кошти. Крім того, у кожного депутата є власний фонд. Тож члени фракції «Солідарність» вирішили надати допомогу у розмірі 10 тис. грн. Колеги із інших фракцій також не залишились осторонь. Цих коштів вистачить для проведення аналізів у Німеччині. Та попереду ще лікування, тому всі бажаючі можуть долучитися до збору.

Реквізити для допомоги: 5168757336125366 (карта «Приват банку»).

Контактний номер телефону Рзаєвої Світлани Петрівни, мами дівчинки: 097-230-65-07.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України