Житомирська територіальна організація

28783351_1894709760789968_3260948478553149888_n

У Києві, 2 та 3 лютого, відбувся дводенний тренінг з проведення передвиборчої кампанії для жінок, у якому взяла участь керівник Андрушіського секретаріату Тетяна Пашинська.

У перший день учасниці з Житомирської, Хмельницької, Запорізької та Одеської областей обговорювали з експерткою НДІ Людмилою Чернявською практичні кроки подолання викликів на шляху рівноправного гендерного представництва у політиці та знайомились з правилами використання політикинями соцмереж з медіа-тренеркою Інною Гаджинською. Другого дня учасниці отримали велику кількістю практичних порад від міжнародного експерта з виборів Йохана Хамелса, який спрямував учасниць в переможному напрямку на прийдешні вибори.

«Ми дійсно багато працювали і багато для себе змогли запозичити. Підіймали такі тема, наприклад, що спільного між священниками та політикинями і чому політикиня має бути схожою на Чебурашку. Курс складався, як з теоретичних, так і з практичних занять. Я відчула себе перспективною жінкою, яка має відповіді на безліч політичних питань. Такі тренінги – це потрібно та корисно», – сказала керівник Тетяна Пашинська.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України