Житомирська територіальна організація

??????????????

За ініціативи керівників секретаріатів Малинських організацій партій «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 26 лютого організували поїздку в кінотеатр для учасників бойових дій та їхніх дітей.

У Будинку культури більш як дев’яносто дітей переглянули мультфільм у форматі 3D «Гадкий Я». А після цього для них організували похід у театр Центру дитячої та юнацької творчості на розважальну виставу. А для їхніх батьків, учасників бойових дій, у цей час провели перегляд кінострічки «Кіборги».

«Організували ми таку поїздку також за сприяння депутатів Житомирської обласної ради, членів фракції «Солідарність» Сергія Диняка та Олега Дзюбенка. І все в результаті вдалося – залишилися задоволені і батьки, і діти», – зазначила керівник секретаріату Марія Насіканова.

??????????????

DIGITAL CAMERA

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України