Житомирська територіальна організація

FB_IMG_1517390779193

Депутати Житомирської обласної ради, Новоград-Волинської районної та міської рад від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» звернулися із проханням включити проект будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського ТМО в план фінансування з ДФРР на 2018 рік.

У 2017 році було продовжено його будівництво, яке заморозили у 2013 році. Торік на його будівництво було виділено 8 млн 640 тис. гривень, а на 2018 рік проект потребує фінансування у розміні 25 млн гривень. Тож відкликнувшись на численні звернення, аргументи та переконання депутатів голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич особисто приїхав впевнитись в значимості будівництва нового хірургічного корпусу для Новоград-Волинського району. Разом із головою районної ради Дмитром Рудницьким (голова організації Партії «Блок  Петра Порошка «Солідарність»), головою райдержадміністрації Володимиром Михнюком, депутатами обласної ради Степаном Нусбаумом та Віктором Мельником оглянули безпосередньо місце будівництв.

«Я сьогодні приїхав за дорученням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка та на запрошення обласних, районних та міських депутатів від Політичної партії «Солідарність». Особисто переконався в необхідності будівництва нового сучасного хірургічного корпусу. Як голова комісії, яка займається розподіленням коштів із Державного фонду регіонального розвитку, буду переконувати членів комісії включити до фінансування  даний об’єкт. Думаю, в цьому році на будівництво підуть 10-15 мільйонів гривень», – запевнив Ігор Гундич.

Завдячуючи наполегливій роботі депутатів обласного, районного та міського рівнів місцеві мешканці отримають новий сучасний лікувальний заклад.

FB_IMG_1517390795155 FB_IMG_1517390791173 FB_IMG_1517390800880

FB_IMG_1517391250104

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України