Житомирська територіальна організація

viber image

У Житомирі в басейні ДЮСШ «Авангард» 5 січня відбулися вже традиційні змагання «Триатлон для всіх» у рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Такий традиційний захід проводиться для того, щоб початківці мали змогу порівнятися силами із вже досвідченими спортсменами. А головна мета – залучення молоді до занять спортом та пропаганда здорового способу життя, а зокрема, триатлону. У заходах брали участь як провідні спортсмени, так і вихованці ЗОШ, ДЮСШ області, паратриатлоністи та діти, для яких ці змагання стали першими в їхньому житті.

Аби заохотити та підтримати учасників, голова Житомирського територіального осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Рабінович кожному передав подарунки та білети в кінотеатр. А переможці та призери заходу були нагороджені медалями і пам’ятними дипломами від Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та Житомирської обласної федерації з триатлону.

viber image1

viber image2

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України