Житомирська територіальна організація

20171204_131840[1]

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. У цей день Павло Яблонський, голова Коростенської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», завітав до місцевого товариства сліпих УТОС.

Для них привіз потрібний подарунок – обігрівач. Так як в будинку культури УТОС, де знаходиться бібліотека, вже чотири роки немає опалення.

«До Громадської приймальні звернулись з бібліотеки УТОСУ з проханням про допомогу у придбанні обігрівача. Інваліди – це та категорія, якій ми просто зобов’язані постійно допомагати. Тому сподіваюсь, що це хоч трохи допоможе для обігріву бібліотеки»,  – зазначив Павло Яблонський.

Нагадаємо, що Коростенська «Солідарність» привітала двох учасників АТО із Днем Гідності та Свободи.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України