Житомирська територіальна організація

ostrozhok-1

В родині загиблого учасника АТО Олександра Коростинського з Баранівщини стався нещасний випадок. Батьки воїна залишилися без даху над головою внаслідок пожежі, яка сталася в їхньому будинку 2 серпня у с. Острожок. Вогонь знищив житлову та господарські будівлі, усе майно.

Матеріальні збитки не єдине лихо, яке трапилося з родиною Коростинських.  Тітка загиблого героя зазнала тяжких опіків та відправлена лікуватися до Житомира, а мама  Марія Петрівна, перебуває на лікуванні в терапевтичному відділенні Баранівської КЦРЛ.

Наступного дня, після того, як стало відомо про скрутну ситуацію, яка склалася в родині Коростинських,  було проведено засідання Ради Баранівської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Під час зустрічі було прийнято рішення про збір серед партійців матеріальної допомоги на лікування Коростинської Марії Петрівни. Згодом голова районної організації партії особисто зустрівся з батьком учасника АТО Віталієм та передав 3000 грн на лікування дружини.

Крім того, партійці залучили до допомоги благодійний фонд “Людяність”. Його голова Юрій Журбенко привіз постраждалим одяг та деякі побутові речі, які стануть у нагоді, доки не буде вирішене житлове питання родини Коростинських. Сім’ю поставлено на позачерговий квартирний облік Баранівської міської ради та передано пакет документів Управлінню праці та соціального захисту населення РДА для одержання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. 

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк: 26250500923289 

 Коростинський Віталій Михайлович

ostrozhok-3-1

izobrazhenie-080

izobrazhenie-081

izobrazhenie-084

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України