Житомирська територіальна організація

img_2736

Діти учасників АТО з Ємільчинського району за ініціативи та фінансової підтримки партійців “Соліданості” відвідали рівненський зоопарк. Цікаве дозвілля для 26 дітей українських захисників організував депутат обласної ради, голова Ємільчинського районного осередку партії “Блок Петра Порошенка «Солідарність» Юрій Довгополий.

Протягом 3-х годин діти гуляли територією зоопарку, спостерігали за різними тваринами та ділилися між собою враженнями. Крім того, маленькі мандрівники мали можливість відпочити на дитячому майданчику, поласувати морозивом та відвідати атракціони. Незабутні враження також отримали від екзотаріуму, де з особливим захватом спостерігали за тваринами нічного світу.

Витрати на придбання квитків до зоопарку та пального для транспортування дітей на себе взяв Юрій Довгополий, а власне автобус забезпечив депутат Ємільчинської районної ради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Анатолій Марчук. Супроводжувала малечу керівник секретаріату районної організації партії Надія Чиж. За її словами, до рівненського зоопарку  партійцями буде організовано ще кілька поїздок, аби охопити всіх дітей учасників АТО Ємільчинського району.

img_2757

img_2752
 img_2751
img_2749
img_2748
img_2754

Минулого тижня зоопарк у Рівному відвідали діти Варварівської школи, Новоград-Волинського району. Поїздку забезпечив депутат районної ради від “Солідарності” Дмитро Голуб.

“Майбутнє українського села за здоровими, щасливими, ерудованими, впевненими в собі та всебічно розвиненими особистостями. Діти – це фундамент для побудови могутньої та самодостатньої країни. Дитячі посмішки надихають мене діяти, працювати не покладаючи рук, на користь нації землеробів, годувальників”, – зазначив Дмитро Голуб.
fb_img_1496734710220

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України