Житомирська територіальна організація

22711

З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану голова обласної ради, член фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Володимир Ширма зустрівся з активом обласних громадських організацій ветеранів війни. Участь у зустрічі також взяв член партії “БПП “Солідарність”, головний лікар обласного госпіталю для ветеранів війни, учасник бойових дій в Афганістані Павло Журбенко. Під час зустрічі представники влади разом з воїнами обговорили питання, які найбільше потребують вирішення, зокрема, соціальний захист воїнів, пільгове перевезення, житлове питання та лікування і психологічна реабілітація бійців. Особливу вагу Володимир Ширма зосередив на пільговому перевезенні та лікуванні.

«Фінансування пільговиків держава передала на місцеві бюджети і кошти на пільгове перевезення там вже передбачені.  У місцевих бюджетах на рахунках є 885 млн грн, тому фінансування буде забезпечено. Також ми маємо плани стосовно госпіталю у м. Бердичеві. Наразі вивчаємо проблеми і будемо поступово їх вирішувати. Більше того, в цьому питання є абсолютна підтримка депутатського корпусу», – сказав він.

Бердичівський обласний госпіталь для ветеранів війни, у якому минулоріч пролікувались і пройшли реабілітацію близько тисячі учасників АТО, продовжують оснащувати новим сучасним обладнанням, робити ремонти в лікарняних палатах. Про це розповів головний лікар шпиталю, член партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, учасник бойових дій в Афганістані.

“Мої побратими – афганці за власний кошт відремонтували у госпіталі 20 палат, спілка учасників та ветеранів АТО “Схід” – ще 2 палати. Лише минулого тижня заклад поповнився діагностичними приладами, прилади для фізіотерапії, обладнання  в операційну, сучасні масажні столи на суму 153 тис. грн.  Загальна допомога госпіталю становить більше 2 млн. грн позабюджетних коштів. Я радий, що у питанні лікування учасників бойових дій і з боку губернатора Ігоря Гундича та голови Житомирської обласної ради  Володимира Ширми є підтримка. Розуміє наші потреби і депутатський корпус. Серед планів на 2017 рік – ремонт центру неврологічної та психологічної реабілітації шпиталю, ремонт та запровадження в дію бальнеологічних  процедур та подальше покращення матеріальної бази медичного закладу. Над цим і будемо працювати”, – зазначив Павло Журбенко.

22718

22716

22710

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України