Житомирська територіальна організація

rozenblat

Проекти закону про видобування та легалізацію бурштину (№1351-1) та про старательську діяльність (№3035) внесені до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України, яке відбудеться 7 лютого 2016 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України, член фракції “Блок Петра Порошенка” Борислав Розенблат.

«Вже завтра ми маємо можливість легалізувати видобуток бурштину! Щойно виступав на погоджувальній раді та вчергове нагадав присутнім на ній колегам-депутатам та спікеру Верховної ради про важливість негайного прийняття законопроектів щодо легалізації бурштину (№3035 та №1351-1). Спікер Андрій Парубій включив ці питання в порядок денний! Вони розглядатимуться вже завтра!», – написав нардеп.

Він також звернувся до керівників фракцій Верховної ради з проханням посприяти тому, аби вистачило голосів для прийняття цих законодавчих ініціатив:

«У нього (Андрія Парубія – ред.) немає сумнівів, що проект закону №3035 про старательську діяльність має всі шанси бути прийнятим, голосів на це вистачає. Проте, на превеликий жаль, на його думку, проект закону про легалізацію бурштину №1351-1 поки не зможе набрати необхідної кількості голосів… Тож, я хотів би звернутися до керівників парламентських фракцій з проханням попрацювати з депутатами та підтримати ці законопроекти!!! Ми не маємо права далі зволікати!», – зазначив Борислав Розенблат.

Нагадаємо, 23 квітня 2015 року Верховна Рада України підтримала за основу проект закону про видобування та легалізацію бурштину, автором якого є народний депутат від Житомира Борислав Розенблат. За відповідне рішення проголосувало 234 нардепи.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України