Житомирська територіальна організація

ses6-10

Під час 6-ї позачергової сесії обласної ради 7-го скликання у Житомирській обласній раді відбулися кадрові зміни. Анжеліка Лабунська ( ВО «Батьківщина), яка протягом року очолювала облраду достроково пішла у відставку. А новим керівником Житомирської обласної ради став представник «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Ширма, який до цього був першим заступником.

Підставою для написання Анжелікою Лабунською заяви стали відповідні пропозиції депутатів деяких фракцій.

Після кілька годинних обговорень депутати таки проголосували за відставку Анжеліки Лабунської.

Того ж дня кандидатуру Ширми Володимира Васильовича на посаду голови облради запропонував голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Степан Нусбаум. Інших кандидатур депутати не пропонували.  В результаті за Володимира Ширму віддали свої голоси 43 депутати з 44-х, які голосували.

Після обрання Володимир Ширма подякував усім депутатам за підтримку його кандидатури.

«Дякую усім хто проголосував за мене і тим, хто не голосував. Працюючи на посаді першого заступника, я відчув, яка це нелегка робота, і яка це величезна відповідальність – відповідальність перед жителями області та перед депутатами. Ми налагодимо співпрацю з усіма фракціями, адже усіх нас обирали люди. Усі спірні питання ми вирішуватимемо разом і будемо приймати консолідовані рішення», – звернувся до депутатів Володимир Ширма.

ФОТО: Сайт Житомирської обласної ради

ses6-13

ses6-22

ses6-12-1

ses6-23

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України