Житомирська територіальна організація

14409533_1823914011161975_2388496052558257514_o

Близько 100 школярів Житомирського району за сприяння депутата районної ради, голови фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тетяни Парфентієвої переглянули кінострічку “9 життів” у кінотеатрі «Україна».

Раніше Тетяна Парфентієва організовувала поїздку школярів до Верховної Ради, а також екскурсію та участь у прямому ефірі Житомирського обласного телебачення. Цього разу діти долучилися до кіномистецтва.

«Ми разом з нашими дітками вчимося тому, як розвиватися та як змінювати нашу країну, починаючи з реалізації невеличких місцевих проектів – кожен, в рамках свого світогляду, віку, досвіду. Кінострічка, яку переглянули діти, звертає увагу на те, що працюючи над собою, над реалізацією своїх цілей, не варто забувати про найцінніше – родину, своїх близьких. Це також елемент виховання. Адже якщо щасливі українські сім’ї – щасливою буде і держава в цілому» - зазначила Тетяна Парфентієва.

Фільм розповідає про Тома Бренда – успішного бізнесмена, який майже весь свій час присвячує роботі і кар’єрі. Ця сторона життя відділена від особистої, його дружини Лари і дочки Ребекки. В останній момент Том розуміє, що не купив своїй чарівній дівчинці подарунок на день народження. Він приходить до дивного зоомагазину, де купує кота. По дорозі додому Бренд потрапляє в страшну аварію, яка переносить його розум в тіло тварини. Від продавця зоомагазину бізнесмен дізнається, що якщо він не змінить свого ставлення до родини за тиждень, то залишиться котом назавжди.

 Після перегляду стрічки школярі ділились враженнями та подякували Тетяні Парфентієвій за допомогу.

14445092_1823914034495306_8674458086734689390_o

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України