Житомирська територіальна організація

berezivka

За останній час на території Житомирського району відкрито дитячі дошкільні заклади у селах Заможному, Березівці. В процесі реконструкції та капітального ремонту садочки в Луці, Ліщині, Садках. Свої двері для маленьких відвідувачів 23 вересня відкрив і дитячий садочок у Тетерівській об’єднаній територіальній громаді – поки що єдиній у Житомирському районі.

Майже кожен захід відвідали  житомирські партійці «Солідарності» – депутат обласної ради Руслан Павлюк, депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва та голова благодійного фонду «Людяність» Юрій Журбенко.

Тетерівська об’єднана територіальна громада  за неповний рік, завдяки децентралізації окрім відкриття садочку спромоглася реалізувати важливі соціальні проекти: санація Тетерівської школи, ремонти в ФАПах, створення ЦНАПу. На черзі встановлення сучасного спортивного дитячого майданчика.

«Вражаючі результати й гарна перспектива. Довгоочікувані та знакові події стали реальністю завдяки бюджетній децентралізації. Саме наповнюваність місцевих бюджетів, внаслідок передачі фінансових повноважень на місця, дала можливість громаді здійсни такі масштабні перетворення на території, де вони живуть. Це свідчить про те, що ми ідемо правильним шляхом, українське село буде жити! Відкриття садочку – це особлива подія. Але ми завжди хочемо найкращого для своїх діток. Я радію з того, що маленькі вихованці  будуть отримувати дошкільну освіту у комфортних умовах.

Окремо хочу також зазначити, що Тетерівська об’єднана територіальна громада є прикладом для всієї Житомирської області. Я особисто ними пишаюся!», - прокоментувала досягнення Тетерівської ОТГ голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Житомирській районній раді Тетяна Парфентієва.

Варто зазначити, що за даними Мінрегіонбуду, фінансова децентралізація збільшила у 2016-му власні доходи місцевих бюджетів об’єднаних громад більше, ніж утричі – з 418 млн до 1,3 млрд гривень. Доходи на одного мешканця відповідної території у середньому збільшено на 667 грн (з 288 до 955). Об’єднані громади запланували кошти на здійснення видатків розвитку обсягом 149 млн грн, зокрема на ремонт доріг, будівництво, благоустрій територій та ЖКГ– 93 млн грн, ремонт та реконструкцію закладів соціально-культурної сфери – 31 млн.

deneshi

teterivka

levkiv

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України